صفحه: [1]
  چاپ صفحه  
نويسنده موضوع: دومین همایش سراسری نرم افزار های آزاد/متن باز در زنجان و کمیته اجرایی!  (دفعات بازدید: 353 بار)
مهدی هنرمند جوان
Newbie

امتیاز 0
تعداد ارسال: 13

« : اوت 19, 2011, 01:49:41 »

این همایش شاید از مفیدترین و دهن پرکن ترین کارای زنجان لاگ میتونه باشه
با توجه به تجربه های سال گذشته از حالا هرکس در هر زمینه لازم میتونه همکاری داشته باشه اعلام کنه
ما بیش از ۱۵۰ مهمون خواهیم داشت که هماهنگی ها و کار زمین نموندن خیلی مهمه.
احتمالا سالن همایش فنی و حرفه ای باشه. اگر اونجا باشه سالن غذاخوری هم احتمالا همونجاست (برای ناهار). دو جای اسکان داریم. احتمالا یکیش همون خوابگاه فنی و حرفه ای باشه و یکیش هم هتل (سپهر). کلی فرم و کاغذ بازی داریم. هدایای تبلیغاتی همایش و .... خیلی کارها ممکنه باشه
در کل اعلام  عمومی کردیم که هرکس دوست داشته باشه میتونه کمک کنه و فعالیت در همایش هیچ انحصاری نداره. این همایش مال شهرمونه و علاوه بر تجربه خوبی که میونه باشه رابطه های خوبی با دوستان لینوکس کار که از کل کشور میان برقرار میشه
همایش دو روز هست. ۱۷ و ۱۸ شهریور
منتظر جوابها هستیم
خارج شده است

به خودتان فضایی برای اشتباه کردن بدهید تا فضایی برای رشد کردن داشته باشید
(کافمن)
pesarkhobeee
Administrator
Jr. Member

امتیاز 2
تعداد ارسال: 56

pesarkhobeee
« پاسخ #1 : اوت 23, 2011, 01:36:14 »

۱ . راجع به هدیه من نظر خودمو  گفتم! هر چی میخواد باشه باشه به نظرم باید یه تی شرت we are linux هم باید باشه که هم مزتبط با موضوعه ، هم تبلیغه ، هم موندگاره و تا مدتها ارجاش میدن به ما و هم همه دوسش دارن
۲ . راجع به روز های همایش هم فکر میکنم من بتونم یه اکیپ ۴ - ۵ نفری از بچه های دانشگاه ازاد بسازم! مسلما قطعی نیست و مسلما کافی نیست و ما به کمک های بیشتری احتیاج داریم.
۳ . در این چند وقته تماس های زیادی راجع به پیشنهاد و رزرو هتل با من انجام شده که همش گفتم در اینده نزدیک مشخص میشه و یا با info تماس بگیرین ، خواهشم اینه این موضوع در اولویت گذاشته بشه و هر چه سری تر مشخص بشه .
۴ . همچنین  مثل سال گذشته توصیه مبکنم بحث اینترنت گرفته بشه چرا که اگه سرعت خوب فراهم شه فکر کنم بشه کل همایش رو به صورت live بخش کرد که حرکت عالی ای به نظرم.
۵ . از اونجایی که مهمانان خارج از استانمون زیادن فکر کیکنم یه سر باید بریم میراث فرهنگی چون میدونم یه سری بروشور و نقشه به مسافرا میدن ، ببینیم چیزی میتونیم ازشون بکنتیم در اختیار مهمونا بزاریم.
۶ . بحث مجری نباید گزاشته بشه برای دقیقه ۹۰ که بعدشم نشه و یکی از ما بریم بالا! از همین الان یکیو مشهص کنیم و ok اشو بگیریم
۷ . از اونجایی که تعداد به نسبت پارسال خیلی زیاده ، بر خلاف نظر دوستان من ثبت نام و صدور کارت و ژتون رو برای همایش الزامی میدونم و بدون اون بنظرم نمیتونیم هیچ برنامه منظمی داشته باشیم
فعلا همینا به زحمت میرسه یعلاوه اینکه یه عکاس حرفه ای مصل سال پیش باید داشته باشیمو الباه فیلمبرداری که امسال اقای شهامی قول یه خوبشو دادن و باید پی گیری بشه.
خارج شده است

I will, in fact, claim that the difference between a bad programmer and a good one is whether he considers his code or his data structures more important. Bad programmers worry about the code. Good programmers worry about data structures and their relationships.
; Linus Torvalds
مهدی هنرمند جوان
Newbie

امتیاز 0

« پاسخ #2 : اوت 27, 2011, 04:14:03 »

ممنون فری جان من این امیل رو برای مهندس شهامی فرستادم
کسی نظری روش نداره؟

کد:
با سلام و خسته نباشید
مهندس شهامی برنامه های همایش تقریبا مثل پارسال دنبال خواد شد.  مقالات و روند تکمیل اونها همچنین راهنمایی و جوابگویی به مشکلات به خوبی دنبال میشه و تاحالا مشکلی نبوده.
چیزهایی که میخوایم جوابشو شما بهمون بدید و البته اگر نظری هم دارید بفرمایید به شرح زیر است:

اول قطعی شدن سالن همایش هست که هم خیالمون کاملا راحت بشه و هم اعلامش کنیم. ۲۰۰ نفر گنجایش کافی باید باشه.
چون همایش مثل پارسال دو روزه هست اسکان و خوراک شرکت کنندگان مطرح میشه. به جز مهمون ها ما فقط به ۳۰ نفر که مقاله دادند قول اسکان و خوراک رایگان دادیم. اگر مهمونها هم حساب کنیم باز کمتر از ۴۰ نفر خواهد شد ولی حد اکثر همون ۴۰ نفر که قبلا گفته بودیم هست.(یعنی هنوز مقالات تکمیلی رو ندیدیم تا تعداد دقیق بگیم) البته فقط برای خوراک کمیته اجرایی هم باید حساب بشه.(حدود ۱۰-۱۲ نفر)
نزدیک ۵۰ نفر هم از خارج از استان مهمون داریم که هزینه ها برعهده خودشون هست و فقط ما هماهنگی امکانات رو براشون خواهیم کرد که بهتر هست همه مهمون ها یک جا باشند چون صبح به سمت سالن و عصر به سمت هتل ایاب و ذهاب هم لازم هست. ناهار بین دو نیم روز سمینار بستگی به سالن همایش داره و بقیه وعده ها در هتل خواهد بود. نظر بر این بود که دو نوع محل اسکان هماهنگ بشه. یعنی شاید کسی هزینه هتل رو نخواد بده. اگر مثل پارسال باشه میشه خوابگاه رو هماهنگ کرد. در ضمن اونهایی که از سایر نقاط کشور میان معمولا نیم روز زودتر میرسن و شاید یک شب بیشتر هم بمونن (بابت هماهنگی زمان عرض شد)
با توجه به تجربه پارسال اگر اینترنت در سالن فراهم باشه عالی خواهد بود. بنظر میاد امسال کابل کشی برق هم نیازه!
راجع به مجری، تصویر برداری، عکاسی و هر نوع مستند سازی مد نظر اگر نظر یا پیشنهادی دارید بفرمایید. (با توجه به زیر ذره بین بودن برنامه امسال خیلی مهم هست) شما حداکثر و حداقل امکانات رو بفرمایید تا برای مابقی برنامه ریزی کنیم.
راجع به هدایای عمومی همایش (کیف و خودکار و جزوه همایش)و هدایای مقالات برتر و امکان استفاده از اسپانسر رسمی و غیر رسمی یا هرگونه اسم در کنار استانداری نمیدونیم تا چه حد دستمون بازه. فروشگاه لینوکسی سیتو و لینوکس شاپ و مجله نرم افزار های آزاد یه سری صحبت هایی کردند که هنوز جواب قطعی بهشون ندادیم.
پیشنهاد میکنیم برای شرکت کنندگان کارت صادر بشه. همچنین برای خوراک ژتون مخصوص.
فکر میکنم پذیرایی در واقع عصرانه یعنی روزی یک وعده نیاز باشه.
هنوز منتظر اعلام همایش روی سایت استانداری زنجان هستیم.
بنر و پوستر باید چاپ کنیم.
از شما درخواست اینو داریم که به واحد های دولتی مثل واحد های فناوری اطلاعات تمام ادارات زنجان و استانداری های کشور نامه ارسال بفرمایید و همایش رو اطلاع بدید. (که در صورت اومدنشون برای اونها هم باید برنامه ریزی های خاصش رو انجام بدیم.) و اینکه گروه کاربران لینوکس گیلان درخواست مکاتبه با استانداری گیلان رو برای همکاری با اونها ازما داشته.
برای اوقات پایانی روز.میتونیم مثل پارسال تور داخل شهر یا خارج شهر داشته باشیم که هرطور صلاح بدونید انجام میدیم.
چیز خاصی مدنظر نیست جز سلامتی شما :)
هر تغییر انتقاد یا پیشنهادی دارید که منتظر شنیدنش هستیم. همه داریم تلاش میکنیم تا کمیته اجرایی تکمیل و هماهنگی ایجاد کنیم.
البته فقط من باب اطلاع بود و حتما حضورا ملاقات خواهید داشت.
با سپاس
خارج شده است

(کافمن)
chalist
Newbie

امتیاز 1
تعداد ارسال: 6

من چنینم که کف دستم. هرکس خوی مرا بداند بیاساید...

chalist1
« پاسخ #3 : اوت 28, 2011, 12:03:09 »

ممنون فری جان من این امیل رو برای مهندس شهامی فرستادم
کسی نظری روش نداره؟

کد:
با سلام و خسته نباشید
مهندس شهامی برنامه های همایش تقریبا مثل پارسال دنبال خواد شد.  مقالات و روند تکمیل اونها همچنین راهنمایی و جوابگویی به مشکلات به خوبی دنبال میشه و تاحالا مشکلی نبوده.
چیزهایی که میخوایم جوابشو شما بهمون بدید و البته اگر نظری هم دارید بفرمایید به شرح زیر است:

اول قطعی شدن سالن همایش هست که هم خیالمون کاملا راحت بشه و هم اعلامش کنیم. ۲۰۰ نفر گنجایش کافی باید باشه.
چون همایش مثل پارسال دو روزه هست اسکان و خوراک شرکت کنندگان مطرح میشه. به جز مهمون ها ما فقط به ۳۰ نفر که مقاله دادند قول اسکان و خوراک رایگان دادیم. اگر مهمونها هم حساب کنیم باز کمتر از ۴۰ نفر خواهد شد ولی حد اکثر همون ۴۰ نفر که قبلا گفته بودیم هست.(یعنی هنوز مقالات تکمیلی رو ندیدیم تا تعداد دقیق بگیم) البته فقط برای خوراک کمیته اجرایی هم باید حساب بشه.(حدود ۱۰-۱۲ نفر)
نزدیک ۵۰ نفر هم از خارج از استان مهمون داریم که هزینه ها برعهده خودشون هست و فقط ما هماهنگی امکانات رو براشون خواهیم کرد که بهتر هست همه مهمون ها یک جا باشند چون صبح به سمت سالن و عصر به سمت هتل ایاب و ذهاب هم لازم هست. ناهار بین دو نیم روز سمینار بستگی به سالن همایش داره و بقیه وعده ها در هتل خواهد بود. نظر بر این بود که دو نوع محل اسکان هماهنگ بشه. یعنی شاید کسی هزینه هتل رو نخواد بده. اگر مثل پارسال باشه میشه خوابگاه رو هماهنگ کرد. در ضمن اونهایی که از سایر نقاط کشور میان معمولا نیم روز زودتر میرسن و شاید یک شب بیشتر هم بمونن (بابت هماهنگی زمان عرض شد)
با توجه به تجربه پارسال اگر اینترنت در سالن فراهم باشه عالی خواهد بود. بنظر میاد امسال کابل کشی برق هم نیازه!
راجع به مجری، تصویر برداری، عکاسی و هر نوع مستند سازی مد نظر اگر نظر یا پیشنهادی دارید بفرمایید. (با توجه به زیر ذره بین بودن برنامه امسال خیلی مهم هست) شما حداکثر و حداقل امکانات رو بفرمایید تا برای مابقی برنامه ریزی کنیم.
راجع به هدایای عمومی همایش (کیف و خودکار و جزوه همایش)و هدایای مقالات برتر و امکان استفاده از اسپانسر رسمی و غیر رسمی یا هرگونه اسم در کنار استانداری نمیدونیم تا چه حد دستمون بازه. فروشگاه لینوکسی سیتو و لینوکس شاپ و مجله نرم افزار های آزاد یه سری صحبت هایی کردند که هنوز جواب قطعی بهشون ندادیم.
پیشنهاد میکنیم برای شرکت کنندگان کارت صادر بشه. همچنین برای خوراک ژتون مخصوص.
فکر میکنم پذیرایی در واقع عصرانه یعنی روزی یک وعده نیاز باشه.
هنوز منتظر اعلام همایش روی سایت استانداری زنجان هستیم.
بنر و پوستر باید چاپ کنیم.
از شما درخواست اینو داریم که به واحد های دولتی مثل واحد های فناوری اطلاعات تمام ادارات زنجان و استانداری های کشور نامه ارسال بفرمایید و همایش رو اطلاع بدید. (که در صورت اومدنشون برای اونها هم باید برنامه ریزی های خاصش رو انجام بدیم.) و اینکه گروه کاربران لینوکس گیلان درخواست مکاتبه با استانداری گیلان رو برای همکاری با اونها ازما داشته.
برای اوقات پایانی روز.میتونیم مثل پارسال تور داخل شهر یا خارج شهر داشته باشیم که هرطور صلاح بدونید انجام میدیم.
چیز خاصی مدنظر نیست جز سلامتی شما :)
هر تغییر انتقاد یا پیشنهادی دارید که منتظر شنیدنش هستیم. همه داریم تلاش میکنیم تا کمیته اجرایی تکمیل و هماهنگی ایجاد کنیم.
البته فقط من باب اطلاع بود و حتما حضورا ملاقات خواهید داشت.
با سپاس

مهدی جان نصف چیزایی که گفتی ربطی به شهامی نداره
بنده خدا به زور به کارای هماهنگی و رزرو برسه. بقیه اش باید کار خودمون باشه.

بعد با ایمیل فرستادن و این صحبت ها نمی شه این چیزا رو هماهنگ کرد. قرار بود برید پیشش صحبت بکنید.
تنبلی نکنید که به قیمت بی آبرویی خودمون تموم می شه.

کارت دادن به مهمون ها و ژتون و این حرفا رو باید خودمون انجام بدیم.

راجع به اسپانسر قبلن صحبت شده. باز خودمون باید یه صحبتی با هم بکنیم برای هماهنگی. مشکلی در این زمینه نداریم

در مورد میان وعده اشتباه می کنی
صبح هم لازمه ساعت ده یه چیزی بدیم بهشون. چون خیلی ها صبحانه نمی خورن اگه یادت باشه مثل سال پیش

در مورد بقیه ی چیزا هم خوب باید با هم جلسه بزاریم و حرف بزنیم.

من سه روز دیگه زنجانم
الان شیرازم
فردا راه می افتم به سمت تهران
دو روز هم تهران کار دارم

بعدش میام زنجان خدمتتون هستم

مفصل به کارا خواهیم رسید
خودم هم بیشتر پیگیری می کنم

ممنون برای زحمتی که می کشید
تقریبن تمام وظایف من هم افتاده گردن شما
ممنون
خارج شده است

من چنینم که کف دستم.
هرکس خوی مرا بداند بیاساید...
مهدی هنرمند جوان
Newbie

امتیاز 0

« پاسخ #4 : اوت 28, 2011, 12:58:18 »

آقا من که نگفتم همه اینارو باید مهندس شهامی انجام بده که! تقریبا کل چیزایی بود که مد نظرم بود واسه انجام دادن. بیشتر واسه اطلاع دادن بود و گرفتن نظر همه
اگه تا امروز حضوری پیش نرفتیم و تلفنی و نتی کارارو دنبال کردیم واسه این بوده که تاحالا همه کارا پیش رفته و همه قول ها رو هم گرفتیم و بیشتر چیزا مثل سال قبل هست.ولی جدا از این به بعد کارای رفت و آمد کردنی زیاد خواهیم داشت. در ضمن بیشتر کارای طراحی ژتون و کارت و فرم ها و گواهی ها و چاپ اونا + پوستر ها و بنر ها وقت مهمه. بقیه باید هم فکری بشه و برنامه ریزی.
ضمنا برای گواهی ها! به نظرم برای اونایی که مقاله دادن گواهی با درج نام مقاله صادر کنیم و برای اونایی که شرکت میکنن نمیدونم آیا مثل پارسال باشه؟؟ یعنی ممکنه کسی فقط یه نصف روز رو باشه.چه کنیم نظرات چیه؟!
خارج شده است

(کافمن)
صفحه: [1]
  چاپ صفحه  

پرش به :